Верифікований профіль
3
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
2
Ексклюзивних об'єктів
1
Рекламна активність
3486
Останній візит на сайт
вчора
Привіт! Мене звати Олена, і я молодий та амбітний експерт АН Revolution, наша місія полягає у тому, щоб надати якісну послугу та створити екологічні принципи роботи на ринку.

Якщо ВИ ХОЧЕТЕ ПРОДАТИ/КУПИТИ/ЗДАТИ СВОЮ НЕРУХОМІСТЬ і при цьому отримати максимальну прозорість та чіткість у процесі співпраці, ми надаємо наступні послуги:

• Індивідуальний підбір обʼєктів нерухомості за вашим запитом у максимально швидкі терміни

• Повний юридичний та нотаріальний супровід ваших угод

• Обʼєктивна оцінка нерухомості (як при купівлі, так і при продажі)

• Розроблення стратегії максимально ефективного продажу та залучення потенційних покупців

Наша особливість полягає у медійності, завдяки якій ми вже зробили революцію на ринку київської нерухомості!

А познайомитись із нами ближче можна за посиланням:
instagram: revolution_rea

Продаж квартир (2)

  • Revolution
    65 000 $
    1 958 $/м²

    Машинобудівників вул., 27

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Озеро Оріон ЖК Сади Вишневі
    1 кімната
    33.2 / 15.7 / 7.1 м²
    поверх 10 з 10
    2021 рік побудови
    сьогодні
    1-к квартира | ЖК «Сади Вишневі» | Вишневе Сучасна квартира з ремонтом у цегляному будинку 2021 року. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під орендний бізнес. Характеристики: • 33,2 м² загальна площа • житлова — 15,7 м² • кухня — 7,1 м² • 10/10 поверх + техповерх • Цегляний будинок • Підземного паркінгу немає Квартира з ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою. Встановлений двоконтурний газовий котел, автономне газове опалення та гаряча вода. Є лічильники на газ, електроенергію та воду. Переваги: • Великий засклений балкон • Гарний краєвид з вікон • Повна комплектація для комфортного проживання • Автономне газове опалення та контроль комунальни...
    Рієлтор
  • Revolution
    123 000 $
    1 159 $/м²

    Ревуцького вул., 9

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Нова Дарниця ЖК Ревуцького, 9
    3 кімнати
    106 / 62 / 14 м²
    поверх 18 з 34
    2014 рік побудови
    сьогодні
    🤝 Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд 📍 Локація: м. Київ, Дарницький р-н, вул. Ревуцького, 9 🏠 Характеристики квартири: • Площа: 106,1 м² • Кількість кімнат: 3 • Поверх: 18/34 • Тип будинку: цегляний, монолітно-каркасний. • Опалення: централізоване 🛋 Стан та ремонт: під ремонт 🏢 Інфраструктура та локація: • Транспорт: метро Харківська в 5 хвилинах їзди на авто, або 25 хв пішки, а також в пішій доступності безліч маршрутів громадського транспорту; • Магазини, супермаркети: АТБ, Сільпо, Ашан та багато інших. • Школи, садки: в 5 хвилинах пішки два садочки, школа №284 та гімназія № 290. • Парковка/паркінг: є гостьовий паркінг та дворівневий підземний паркінг 💰...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.